SAÇLARI NEREDEN BULUYORUZ ?

Onur bey Saçları nereden alıyorsuz ? Hangi ülkelerden mesela

Dünya’daki bütün saç kalite  gruplarına hitap eden firmamız, buna istinaden dünyanın bir çok noktasından saç ithal etmektedir. Genellikle balkan ülkeleri, ortadoğu ve asya kıtasından saçları tedarik ediyoruz.

Birçok kişi bavullar ile saç topladığını söylüyor siz topluyor musunuz ?

Platin Peruk çalışanları başka ülkelerdenyada şehirlerden bavullar ile saç toplamaz. Dünyanın çeşitli ülkelerinde büyük saç tedearikçileri bizlere ulaşırlar ve merkez mağazamıza gelerek bize ürün satmayı teklif ederler, kriterler ve prensipler konusunda anlaştığımız firmalar bizim için ülkelerinde saç toplarlar ve sunuma gelirler, çünkü aldığımız saç miktarları bavullarla taşınabilecek ölçeklerin çok çok üzerindedir J

Satın alım aşamaları nasıl işliyor ?

Saççılar her saç kalite grubu için belirlediğimiz kriterler doğrultusunda saçları kişilerden, kuaförler gibi bilumum yerlerden en iyi saçları toplar ve İstanbul merkez mağazamıza getirir, sonrasında uzman seçim ekibi kontrolünde saçlar kriterlerine ve kalitelerine göre ayrılır ve satın alınır.

Saçlar kriterlerine ayrıldıktan sonra, merkez atölyemizde hijyen prosedürü uygulanır, ilaçlama, arındırma işlemlerinden geçerler.

Seçim ve hijyen prosedürlerinden geçen saçlar, yapılması hedeflenen ürünler doğrultusunda atölyelerimizde imalat ekiplerine dağıtılır.

İmalatı biten ürünler son kontrollerden geçip önce şubelerimize dağıtılır ve sonrasında reyonlarda satışa sunulur.

Saçlara Nasıl garanti veriyorsunuz ?

Gold series ve Silver Series saçlarımız karışma ve  dolanma testlerini geçerler ve reyonlara satışa çıkarlar. İşte 1973 yılından beri Platin Peruk saç garantisi ve devamlı aynı kalite imlat çizgimiz bu şekilde sağlanmaktadır.

Peki zaman zaman insan saçı bulmak zor olmuyormu ? Sonuçta saçlar insanlardan toplanıyor!!

Firmamız geçmiş yıl istatistiklerine göre stoklarında her daim 3 yıl sonrasının stoğunu bulundurarak sektörde lider kuruluş olmaya devam etmektedir.

Tüketicilere söyleyeceğiniz bir mesajınız var mı ?

Uzun süre kullanacakları saçların kaliteli olmasına özen göstermelerini ve garanti belgesi ile alış veriş yapmalarını öneriyor, saygılarımı sunuyorum.

Bir Cevap bırakın