EN KALİTELİ SAÇ HANGİSİDİR ?

Platin Peruktan herkese merhabalar. Bugün 8 katlı merkez mağazamızın 1. Katında hizmetinize sunduğumuz toptan satış alanımızı sizlere tanıtacağız.

-Artık bu katımızda en uygun fiyata sahip saçtan en pahalı saça kadar sektörde var olan tüm ürün grupları ile Kuaför salonları, Peruk merkezleri ve toptan saç almak isteyen misafirlerimizi  ağırlıyor olacağız.

-Şimdi toptan satış alanımıza biraz göz atalım.

-Platin Peruk 3 kategori de ürün imal etmektedir. Gold seri, Silver seri ve Bronz seri.

-Peki nedir bu herkesin dilinde olan Gold seri ?

-Çeşitli ülkelerden tedarik ettiğimiz 1 kişiden kesilmiş ve 1 bağı 100 GR veya üzerinde olan, uçları tok, kırık oranı az, rengi açılabilir ve boyanabilir  özellikte olan saç grubudur. Yani en zor bulunan saç grubudur. Özbek saçı değildir !

-Bizim için kaynakd a dahil olmak üzere tüm saç sistemlerinde tercih edilebilecek en iyi saç grubudur.

-Saç piyasasında söylenenin aksine ‘’En iyi  saç Rus saçıdır, En iyi saç Türk saçıdır’’ gibi kategorizeler firmamızda bulunmamaktadır.

-Bizim için en iyi saç demek; Bir kişiden kesilmiş 100 gr veya üzeri olan saç demektir.

-Örneğin burada Türkiye’mizin nadide şehir ve köylerinden topladığımız bir bağı benzer kalınlıkta olan ve her birinin dokusu diğerinden farklı olan saç gruplarını akabinde  Brezilya, Türkmenistan, Arnavutluk, Rusya gibi ülkelerden gelen diğer saç gruplarını bulabileceksiniz.

-Saçlarımızı birebir incelediğinizde fark edeceksiniz ki;  her ülkenin saç dokusu bir diğer ülkeden farklıdır.  Önemli olan misafirlerimizin saç dokusu ile hangisinin eşleştiğidir. Unutmayın her ülkenin saç dokusu kendi içinde de farklılıklar gösterir. Örneğin Türkiye’de toplanan Trakya saçı ve Güneydoğu saçı arasında çok büyük farklar vardır!

 -Uzman satış ekibimiz mağazamızı gezerken size eşlik edecekler ve  Bölgeler Arası saç dokularının farklılıklarını saçları temas ettirerek size anlatacaklar.

-Silver seri nedir ?

-Silver seri Vietnam,Özbekistan Kamboçya gibi asya ülkelerinden tedarik ettiğimiz birden fazla insan saçının birleşerek oluşturduğu saç grubudur. Gold seriye göre uç kısımları biraz daha ince olan bu saç grubunun saç telleri kalın telli ve çok dayanıklıdır aynı zamanda istediğiniz renge açılıp boyanabilir,karışma ve dolanma yapmaz özelliktedir.

-Türkiyemiz’de fiyat avantajı sebebiyle daha çok Pazar payına sahip olan bu saç grubu, saç piyasasında Özbek saçı olarak adlandırılmaktadır.

-3. Saç grubumuz olan Bronz seri nedir ?

-Bronz seri saçlarımız Endonezya’dan tedarik edilen bir çok insanın saçının birleşerek bir araya getirildiği en uygun fiyatlı saç grubudur.

-Bu tip ürünlerin sergi bağları genel olarak kalındır ve şuan gördüğünüz gibi bütün firmalar tarafından satışa sunulmaktadır.

-Yeni katımızda ağırladığımız misafirlerimiz dünyada satışta olan bütün saç gruplarını aynı anda inceleyebilme fırsatını bulacaklar.

-Bu Dünya’da bir ilktir, çünkü saç piyasasındaki işletmeler genelde 1 ya da 2 kategoride ürün satışı yapmaktadırlar.

-Platin Peruk 38 ülkeye ihracat yapan Avrupa’nın  en büyük imalat ve ihracatçısı olması sebebiyle Dünya’daki bütün müşteri gruplarına hizmet vermektedir.

-Burada sizler Dünya’daki en yüksek kaliteli ve en düşük kalitedeki saç gruplarını aynı anda inceleyerek satış ve pazarlamanızı organize edebileceksiniz.

-Platin Peruk olarak 1973 Yılından beri en fazla imal ve ihraç ettiğimiz Gold seri Ürün gruplarımız başta olmak üzere sizleri yeni katımızda bütün saç gruplarımızı incelemeniz için ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

PLATİN PERUK 1973’DEN BERİ GÜVENLE

Bir Cevap bırakın